1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

 

 

 

POLEĆ NASZ SALON I SERWIS RODZINIE I ZNAJOMYM

 

O nas

 

Firma Alta Filipkowscy Spółka jawna - na branżowym runku motoryzacyjnym działa od 1997 roku, a od 1999 roku jako autoryzowany dealer i przedstawiciel Toyoty Motor Poland.  Wcześniej firma funkcjonowała pod nazwą GP AUTO. Oferujemy wyjątkowo bezpieczne samochody  z różnych segmentów oraz szeroki wachlarz usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów:

  • sprzedaż samochodów nowych i używanych,
  • najwyższej jakości usługi serwisowe,
  • naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów,
  • ubezpieczenia 
  • finansowanie zakupów (kredyty, leasingi oraz nowoczesne finansowanie samochodów KINTO ONE)


Posiadamy flotę samochodów zastępczych z rewelacyjnym napędem hybrydowym oraz pakietem Safety Sense, który łączy 4 różne elektroniczne systemy bezpieczeństwa czynnego.

Prowadzimy także sprzedaż samochodów używanych zgodnie z programem TOYOTA PEWNE AUTO w Ełku i Suwałkach. Wdrożyliśmy program kluczyk za kluczyk – odkup samochodów używanych wszystkich marek.  Z bogatą ofertą tych samochodów możecie się Państwo zapoznać  w zakładce "oferta promocyjna".

Do dyspozycji Państwa posiadamy samochody do jazd testowych, obecnie oferowanych modeli Toyoty i Lexusa oraz możliwość skonfigurowania i zamówienia samochodu. 

Toyota PEWNE AUTO  to profesjonalny system sprzedaży samochodów używanych, w ramach którego oferujemy: roczną gwarancję, pewną jakość samochodu poprzez szczegółowe badania techniczne, zakup w pewnej firmie - u autoryzowanego dealera Toyoty. Samochody używane sprzedawane przez nas mają prawdziwy przebieg, znaną historię eksploatacji i nie posiadają obciążeń prawnych. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi oraz korzystne oferty finansowania i ubezpieczenia samochodów używanych.

Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą doradców handlowych, posiadamy specjalistyczne stanowiska serwisowe oraz ekspercki zespół mechaników, który pracuje z wykorzystaniem najlepszych na świecie narzędzi serwisowych.

Motoryzacja jest naszą pasją. Cieszymy się, że możemy reprezentować markę Toyota, która zajmuje czołowe miejsce wśród światowych marek. Wkładamy wiele starań by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Życzymy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń za kierownicą Waszej Toyoty i zapraszamy na jazdy testowe do naszych salonów w Ełku i Suwałkach.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i flotowych.