Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę

Firma ALTA Filipkowscy Sp. j. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Ubezpieczeń - Kasjer

Miejsce pracy: Ełk
Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Budowanie relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwie,
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Efektywna sprzedaż polis oraz wznowienia polis,
  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami, bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardami firmowymi,
  • Realizacja planów i osiąganie wyznaczonych celów sprzedaży,

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży polis ubezpieczeniowych w zakresie samochodów,
  • Umiejętności handlowe potwierdzone wynikami pracy,
  • Uprawnienia do sprzedaży polis ubezpieczeniowych,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • Minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki płacowe nawet 5000 zł. brutto i więcej (stałe wynagrodzenie plus motywacyjny system premiowy),
  • profesjonalny system szkoleń umożliwiających podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@toyotaelk.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ALTA Filipkowscy Sp. J. z siedzibą w Ełku przy ulicy Łukasiewicza 1d zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Nasza polityka e-prywatności